Produkta NOSAUKUMS

Lūgums brīdināt mūs par veselības traucējumiem vai ziņot par īpašām vēlmēm, lai procedūras jums būtu drošas, patīkamas un iedarbīgas. Iesakām pirms procedūras vai kursa uzsākšanas konsultēties ar ReCure speciālistu, kas noteiks tieši Jums ieteicamās procedūras un veselības uzturēšanas, atjaunošanas programmu. ReCure veselības centrā iesakām laika plānotāju un portatīvo datoru atstāt darbā, telefonu klusuma režīmā – ģērbtuves skapītī. ReCure telpās nesmēķē. Mēs aicinām ReCure ierasties vismaz 15 minūtes pirms procedūras, lai pārģērbtos un sagatavotos procedūrai. Lūgums ņemt vērā, ka kavēšanās gadījumā procedūras laiku pagarināt nevaram. Ja vēlaties pierakstu mainīt vai nevariet ierasties, lūdzam to darīt zināmu vismaz dienu iepriekš. Ja darīsiet to vēlāk, mēs saglabājam sev tiesības ieturēt 50% no rezervētās procedūras maksas.
E-pasta adrese *
Vārds
Uzvārds


* obligātie lauki

Dabiskās veselības atjaunošanas centrs ReCure

ReCure ir veselības atjaunošanas un izglītības centrs, kas piedāvā atšķirīgu pieeju veselības aprūpei. Palīdzot mainīt dzīvesveidu, mēs piedāvājam radīt dabisku veselības pašatjaunošanās sistēmu.

Jaunumi

 

Dienas joga

 

Katru ceturtdienu plkst. 13:00 tiekamies uz 1h garu pusdienlaika jogas nodarbību.

 

Pieteikties uz nodarbību zvanot 20493555

 

Velti mirkli sev!

Procedūras

Plašāku ReCure procedūru sarakstu atradīsiet šeit!

Dāvanu karte

Ja vēlies palutināt savus mīļos, viņi noteikti novērtēs Dāvanu karti uz kādu no ReCure pakalpojumiem!Pieteikties e-izsūtnei!