BAZNĪCAS IELA 13, RĪGA

TĀLR. 20493555

 • Par ReCure image
 • Guna Bīlande

  Ēst veselīgi ir bauda. Guna ir ReCure dibinātāja, vadītāja un iedvesmotāja. Viņa ir klāt visā, kas šeit notiek un izauklē to ar savām emocijām. Un vēl Guna ir veselīga uztura zinātāja, kura dalās zināšanās, kas pamazām kļuvušas par viņas pašas un ģimenes dzīvesveidu. Guna zina daudzas receptes, kā svaigēdāju maltītes pārvērst radošā un interesantā notikumā. Guna iedvesmo dzīvot un ēst veselīgāk, smaidīt biežāk un tiekties pretī saviem sapņiem. Guna nepārstāj mācīties – savulaik iegūts maģistra grāds finanšu ekonomikā un bakalaura grāds finanšu menedžmentā (Latvijas Universitātē), praktiskie kursi Indijā, dabiska dzīves stila kursi Austrālijas akadēmijā, kā arī ieguvusi maģistra grādu uzturzinātnē un ir sertificēta speciāliste, bet zināšanu ceļam nekur nav gala, tāpēc arī šobrīd paralēli ReCure lološanai Guna mācās doktorantūrā.

 • Par ReCure image
 • Sumesh

  Rokas spēj atrisināt grūtības. Teorētiskās zināšanas, ko pielieto ikdienas darbā, Sumesh ir apguvis Kalari Universitātē, taču ne mazāk būtiska ir prasme saprast katru cilvēku un viņa sajūtas. Sumesh saka, ka caur viņa rokām nāk siltums, kas palīdz cilvēkiem atrisināt lietas, kas viņus nomāc, palīdz justies labāk. Viņa dzīves lielākā vērtība –  būt noderīgam citiem. Strādājot Latvijā, Sumesh ir novērojis, ka latvieši ir īpaši – viņi ir mierīgi, pacietīgi un skaisti. Ir prieks strādāt!

   

   

 • Par ReCure image
 • Linda Jamonte

  Mūsu lieliskā jogas pasniedzēja Linda ar sevi un jogu iepazīstina sekojoši:

  Viena elpa, viena kustība - process, kurā vērot, sadzirdēt, sajust, pieņemt. Mūsu ķermeņa lokanība, fiziskais spēks vai iepriekšējā pieredze ir mazsvarīgi. Atrullējot un uzkāpjot uz paklājiņu, mēs speram pirmo soli, lai sāktu uzmanīgi noņemt visas tās neērtības un ierobežojumus, kuriem paši esam noticējuši. Novērtēt savu ķermeni. Apjaust elpas iedarbību. Apzināties mūsu domas un to troksni, ko tās mūsos rada. Pieņemt un būt mierā. Un atkal un atkal no jauna iemīlēties sevī. Viss, kas mums nepieciešams - mūsu drosme, uzdrīkstēšanās, miers, ticība sev - ir mūsos. Mēs varam tikt pāri visam, kas mūsu ceļā šodien tiek nolikts. Ieskaties, sadzirdi un izmanto to milzīgo varēšanu un mīlestību, kas apslēpta Tevī. Tiekamies uz paklājiņa, lai sajustu, nevis sasniegtu.

   

   

   

 • Par ReCure image
 •  

  Anoop

  Atpūties un smaidīgs klients ir vislabākais novērtējums darbam, ko veicu. Anoopam vislielāko gandarījumu sagādā redzēt to, cik ļoti klienti atslābinās un jūtas relaksēti pēc viņa veiktajām masāžām. Ir neviltots prieks redzot, kā šie cilvēki vismaz uz mirkli attālinās no ikdienas steigas, daudzajiem darbiem un pienākumiem, atslābinās un uzkrāj spēkus jauniem sansiegumiem. Anoop ir diploms Ājurvēdā un pieredze arī dažādās SPA procedūrās, kas ļauj sniegt daudzpusīgu pieeju katram klientam.

 • Par ReCure image
 • Katrīna Puriņa

  Būt mammai ir laime. Katrīnai šī laime ir dubultā, jo viņai ir divas meitiņas. Gandrīz 10 gadus viņa praktizē kā dūla, izgājusi starptautisko dūlu apmācību un ir mājas dzemdību atbalstītāja. Katrīna ir ceļā uz savu sapni – kļūt par ārsti. Tikšanās ar Katrīnu ir kā svētki, jo viņa ir arī emocionāla un radoša būtne. Katrīna ir gatava atbildēt uz dažādiem jautājumiem, kas saistās ar grūtniecību un dzemdībām, kā arī atbalstīt topošās un esošās māmiņas šajā viņu dzīves tik svētīgajā laikā.

   

 • Par ReCure image
 •  Vineeth

  Prieks redzēt veselus un ar labu pašsajūtu pilnus cilvēkus. Vineeth uzsver, ka veselība ir galvenais priekšnoteikums pilnvērtīgai dzīvei, tāpēc viņš, izmantojot savas Indijā iegūtās un pilnveidotās zināšanas, cenšas palīdzēt ikvienam saglabāt veselību ilgtermiņā. Ikvienam var būt sava metode, kā samazināt spriedzi un stresu - var palīdzēt sports, meditācija, joga, masāžas u.c. metodes. Bet galvenais tomēr, lai cilvēks apzinās nepieciešamību palīdzēt sev un savam ķermenim. Vineeth iedziļinās katra klienta vajadzībās un cenšas rast vispiemērotāko risinājumu.

 • Par ReCure image
 • Vija Buša

  Spēja redzēt ir brīnums, kas mums jāsargā. Vijai ir dabiskās redzes skolotājas sertifikāts, kas iegūts, mācoties Denveras Labākas redzes skolā. Vija ar prieku dalās savās zināšanās par to, kā ikviens cilvēks paša spēkiem var atjaunot un uzlabot redzi. Viņas kontā ir brīnumaini stāsti, kuru pamatā ir cilvēku neatlaidība un pārliecība par saviem spēkiem. Kā atzīst dabiskās redzes skolotāja, rūpes par acīm patiesībā ir rūpes par mūsu komfortu un labsajūtu. Dabiskas redzes atjaunošana sevī ietver dažādus vingrinājumus, iemāca relaksāciju un rada iekšējo pārliecību. Nereti tas ir ilgs un pacietīgs darbs, kurā Vija būs jūsu sabiedrotā.

  Vairāk informācijas par Vijas darbību: http://www.atjaunoredzipats.lv/

 • Par ReCure image
 • Kristīne Balode

  Dzīvot savu dzīvi saskaņā ar sevi pašu ir aizraujošākais cilvēka dzīves izaicinājums, skaistākais un vērtīgākais, ko varam sev un apkārtējiem uzdāvināt. Jau vidusskolas psiholoģijas stundās Kristīnes aizrautība un vēlme izzināt cilvēku visā tā krāšņumā iedvesmoja viņu ļauties šim aicinājumam.  Tam sekoja 7 klīniskās psiholoģijas studiju gadi Latvijas Universitātē.  Būt līdzās un atbalstīt cilvēkus viņu satraucošajā ceļojumā pie sevis Kristīnei šķiet nenovērtējama dāvana. Tā mudināja turpināt uzsākto ceļojumu studējot Junga analītisko psiholoģiju un psihoterapiju Lietuvas Praktiskās psiholoģijas studiju centrā. Šobrīd par aizvien kaislīgāku interesi raisošu pētniecības lauku  viņai kļuvusi seksualitātes psiholoģija un seksoloģija. Tomēr par saviem viedākajiem skolotājiem Kristīne uzskata savu kuplo ģimeni. Būt veselam un veselīgam attiecībās ar saviem mīļajiem ir dāsnākā šīs dzīves rota.

 • Par ReCure image
 • Anna Rozniece

  Aromātu terapijas pasniedzēja Anna uzskata, ka terapeitiskas eļļas ir jaudīgs dabas dots instruments, kas ārstnieciski iedarbojas gan uz mūsu fizisko ķermeni, gan emocijām, gan garīgi. Turklāt lietojot ēteriskās eļļas ikdienā visas šīs iedarbības ir savā starpā neatdalāmas. Tikšanās laikā caur sarunu Anna palīdz atrast aktuālo jautājumu saknes un potenciālos risinājumus, piemeklējot atbilstošas, terapeitiskas ēteriskās eļļas, no kurām top īpašs maisījums lietošanai kopā ar savu nodomu ikdienā. Anna rūpējas par drošu ēterisko eļļu lietošanu, kas iekļauj drošu pieeju smaržošanā, individuālo patikšanu un veselības stāvokļa ņemšanu vērā, kā arī terapeitiski drošu un, vēlams, ekoloģisku ēterisko eļļu lietošana ārstniecībā. 

  Lai pierakstītos uz konsultāciju, var zvanīt 26339749 vai rakstīt: https://www.facebook.com/annarozniecedabasterapija

   

   

Par Mums

Adrese: Rīga, Baznīcas iela 13, tālrunis: +371 2049 3555, e-pasts: info@recure.lv

Atdaloša līnija

P 09:00-21:00 / O 09:00-21:00

T 09:00-21:00 / C 09:00-21:00

P 09:00-21:00

S un Sv – pēc pieraksta

SAZINIES AR MUMS

Uz augšu

Meklē mūs

 Trip Advisor logo 1188 Booking