BAZNĪCAS IELA 13, RĪGA

TĀLR. 20493555

Ģimenes Jogas un Svaigēšanas brīvdienas šogad notiks jau piekto reizi, visi interesenti uz tām tiek aicināti 10-13.augustā Cēsu pusē.

 

„Šobrīd jau pavisam droši varam apgalvot, ka Ģimenes brīvdienas ir kļuvušas par lielisku ikvasaras tradīciju ne tikai mums pašiem, bet arī ikvienam, kas piedalās” saka dabiskās veselības un izglītības centra „ReCure” dibinātāja Guna Bīlande.

 

„Arī šovasar kā ierasts, gatavosim garšīgas un veselīgas svaigēdāju maltītes, jogosim, pērsimies pirtī, brauksim ekskursijā, spēlēsim spēles, peldēsimies dīķī un ezerā, baudīsim indiešu speciālistu procedūras, skaitīsim zvaigznes naksnīgajās debesīs, paslinkosim un vienkārši lieliski kopā pavadīsim laiku, rūpējoties par savu veselību un labsajūtu” sola G.Bīlande.

 

Neliels ieskats šī gada Ģimenes brīvdienu plānos:

Viens no Ģimenes brīvdienu komandas stūrakmeņiem ir Jēkabs Milzarājs – prasmīgs un talantīgs svaigēšanas un vegānās virtuves entuziasts, kas ne tikai gardi gatavo, bet arī labprāt dalās ar savu pieredzi, ko ikdienā uzkrāj gatavojot restorāna „Raw Garden” virtuvē.

 

Māksla ir terapija gan lieliem, gan maziem tāpēc brīvdienās pie mums viesosies mākslas terapeite Diāna Serga vadot praktiskās nodarbības un daloties ar savu pieredzi. Bet tikmēr par atraktīvām jogas aktivitātēm rūpēsies Linda Jamonte – „ReCure” jogas pasniedzēja un nerimstošs pozitīvisma ģenerators.

 

Ikvienam pieaugušajam Ģimenes brīvdienu dalībniekam būs iespēja izbaudīt ne tikai procedūras, ko veiks „ReCure” terapeiti no Indijas, bet arī apmeklēt pirts rituālu zinoša un prasmīga pirtnieka Viļņa Lejnieka uzraudzībā, izbaudot arī pērienu ar pašu rokām grieztām un sietām pirts slotām.

 

Kā ik gadu nebūs piemirsts arī par bērnu izklaidi – ekskursijas, darbnīcas, joga un sacensības – tās visas ir nezūdošas Ģimenes Jogas un Svaigēšanas brīvdienu sastāvdaļas.

 

Prātā mums ir vēl pāris idejas, kā šīs brīvdienas padarīt neaizmirstamas, taču tās lai pagaidām paliek pārsteigums, ko varēs atklāt dalībnieki.

 

Ģimenes brīvdienas notiek nelielā pulkā, lai ikviens varētu paspēt iepazīties ar pērējiem dalībniekiem, bet vienlaikus izbaudītu brīvību un nepiespiestu atmosfēru, tāpēc aicinām pieteikt savu dalību savlaicīgi.

 

Cena: 2 pieaugušie + 2 bērni - 470 EUR

         1 pieaugušais + 1 bērns - 240 EUR

 

Plašākai informācijai par brīvdienu norisi zvanot: Guna 26767950 vai rakstot: info@recure.lv

Adrese: Rīga, Baznīcas iela 13, tālrunis: +371 2049 3555, e-pasts: info@recure.lv

Atdaloša līnija

P 09:00-21:00 / O 09:00-21:00

T 09:00-21:00 / C 09:00-21:00

P 09:00-21:00

S un Sv – pēc pieraksta

SAZINIES AR MUMS

Uz augšu

Meklē mūs

 Trip Advisor logo 1188 Booking