BAZNĪCAS IELA 13, RĪGA

TĀLR. 20493555

 • Jaunumi image
 •  

  Plānotājs 2019.gadam

   

  ReCure centrā var iepazīties un arī iegādāties Evitas Maurmanes radīto plānotāju "Māras zeme Latvija". Kā uzsver Evita, tas nav tikai plānotājs, bet garīgās izaugsmes rīks un padomdevējs. Plānotājā var atrast norādes par enerģētiski spēcīgajām dienām Saules gadskārtā, saulgriežu laikiem un svinamām dienām, kā arī praktiski ieteikumi kā tām sagatavoties. Ir arī Mēness kalendārs, kurā tiek atspoguļots kādus darbus un aktivitātes veikt vai neveikt mājās un kas un kad būtu darāms veselības uzlabošanai un atjaunošanai, kad plānot kādus jaunus darbus, uzdevumus, projektus un kad strādāt pie to īstenošanas. Tas ir praktisks un ērts plānotājs, lai 2019.gadu izdotos piedzīvot darbīgu, veiksmīgu un harmonisku.

   

  Papildus informācija: http://www.evitamaurmane.com/planotajs-2019gadam/

   

   

   

 • Jaunumi image
 •  

   

  Grūtnieču jogas nodarbības

   

  Sākot ar novembri grūtnieču jogas nodarbība piektdienās ar mūsu lielisko pasniedzēju Ilonu Smirnovu sāksies plkst. 17:00.

  Vienas nodarbības cena - 14 euro, abonements 4 reizēm - 45 euro, nodarbība ilgst 1,5h

   

   

  Aicinām topošās māmiņas tikties uz paklājiņa!

 • Jaunumi image
 •  

   

  Be Loved produkti

   

  Pie mums ReCure centrā ir iespējams iegādāties Be.Loved brenda dabiskos kosmētikas līdzekļus. Piedāvājuma klāstā ir ziepes, rožūdeņi, kosmētikas noņēmēji, dažādi serumi sejai, fantastiski smaržojošas citronzāles ziepes dušai u.c. produkti. Be Loved produktu izveidotāja Kinga īpaši pievērš uzmanību sastāvdaļām no kā izgatavo savus produktus, izmantojot tikai organiskus materiālus. Viņas dabiskā filozofija jau izpaužas pašā zīmola nosaukumā būt (BEing) un mīlēt (LOVEing). Vispirms jau sevi pašu, rūpējoties par savu veselību un ādas stāvokli kopumā.

   

   

 • Jaunumi image
 •  

   OHLI produkti

   

  Piedāvājam iegādāties brenda OHLI produktus - sieviešu topus, sieviešu un vīriešu džemperīšus, ķermeņa un sejas eļļas, kā arī garšīgas tējas. Īpaši šis brends pievērš uzmanību sastāvdaļām un materiāliem no kā izgatavo savus produktus. OHLI izstrādātie apģērbi ir ražoti no dabīgiem materiāliem, to izveides procesā netiek lietoti ķīmiski preparāti, tie ir krāsoti ar dažādām ājurvēdas nozarē izmantotām zālītēm, kā arī produkts dabiski sadalās un neatstāj kaitīgu ietekmi uz vidi. Tāpat arī eļļas sejai un ķermenim gatavotas izmantojot dabiskas sastāvdaļas - pamatā dažādas eļļas, piemēram, sezama un mandeļu, kā arī  ēteriskās eļļas - lavandas, citrusaugļu, rozmarīna u.c. 

   

  Ienāc pie mums ciemos un izvēlies dāvanu sev vai kādam tuvam cilvēkam!

Adrese: Rīga, Baznīcas iela 13, tālrunis: +371 2049 3555, e-pasts: info@recure.lv

Atdaloša līnija

P 09:00-21:00 / O 09:00-21:00

T 09:00-21:00 / C 09:00-21:00

P 09:00-21:00

S un Sv – pēc pieraksta

SAZINIES AR MUMS

Uz augšu

Meklē mūs

 Trip Advisor logo 1188 Booking