BAZNĪCAS IELA 13, RĪGA

TĀLR. 20493555

 • Jaunumi image
 •  

   

  Aromātiskā pilna ķermeņa eļļas masāža

   

  Ziemas sezonas laikā piedāvājam jaunumu - relaksējošu masāžu izmantojot īpašu aromātisko augu eļļu, kas tiek gatavota uz vietas ReCure centrā. Masāža (ilgums - 1h) atslābina ķermeni un prātu, dodot iespēju atpūsties no ikdienas steigas. Kā arī eļļai klāt pievienotie garšaugi nodrošinās aromātisku efektu, kas būs jūtams vēl ilgi pēc procedūras.

  Masāžas cena: 50 euro

   

 • Jaunumi image
 •  

  Sildošā aromātiskā garšaugu pindu masāža 

   

  Ziemas sezonās laikā mūsu pakalpojumu klāstā atkal ir pieejama pindu masāža. Procedūra būs īsta bauda visām maņām, jo masāžas laikā tiks izmantoti siltie sainīši, kas pildīti ar kanēli, krustnagliņām, magoņu sēklām, kā arī apelsīnu miziņām. Procedūras laikā (ilgums 1h) mazināsies stresa radītā spriedzes sajūta, tiks lutināta āda, kā arī dziļi izsildīti muskuļi, kas palīdzēs atslābināties visam ķermenim. Turklāt masāžas sildošais un aromātiskais efekts būs jūtams arī vēl ilgi pēc procedūras.

  Masāžas cena: 55 EUR

 • Jaunumi image
 •  

  Mūsu centrā jaunums - OHLI produkti

   

  Piedāvājam iegādāties brenda OHLI produktus - sieviešu topus, sieviešu un vīriešu džemperīšus, ķermeņa un sejas eļļas, kā arī garšīgas tējas. Īpaši šis brends pievērš uzmanību sastāvdaļām un materiāliem no kā izgatavo savus produktus. OHLI izstrādātie apģērbi ir ražoti no dabīgiem materiāliem, to izveides procesā netiek lietoti ķīmiski preparāti, tie ir krāsoti ar dažādām ājurvēdas nozarē izmantotām zālītēm, kā arī produkts dabiski sadalās un neatstāj kaitīgu ietekmi uz vidi. Tāpat arī eļļas sejai un ķermenim gatavotas izmantojot dabiskas sastāvdaļas - pamatā dažādas eļļas, piemēram, sezama un mandeļu, kā arī  ēteriskās eļļas - lavandas, citrusaugļu, rozmarīna u.c. 

   

  Ienāc pie mums ciemos un izvēlies dāvanu sev vai kādam tuvam cilvēkam!

Adrese: Rīga, Baznīcas iela 13, tālrunis: +371 2049 3555, e-pasts: info@recure.lv

Atdaloša līnija

P 09:00-21:00 / O 09:00-21:00

T 09:00-21:00 / C 09:00-21:00

P 09:00-21:00

S un Sv – pēc pieraksta

SAZINIES AR MUMS

Uz augšu

Meklē mūs

 Trip Advisor logo 1188 Booking