BAZNĪCAS IELA 13, RĪGA

TĀLR. 20493555

 • Jaunumi image
 •  

   

  Jogas nodarbību pārtraukums

   

   

  No 30.janvāra līdz 13.februārim mūsu jogas pasniedzēja Linda Jamonte piedalīsies fizioterapijas konferencē Londonā un nodarbības nenotiks, jogot atsāksim 15.februārī plkst. 9:00

   

  Atvainojiet par sagādātajām neērtībām!

 • Jaunumi image
 •  

   

  Be Loved produkti

   

  Pie mums ReCure centrā ir iespējams iegādāties Be.Loved brenda dabiskos kosmētikas līdzekļus. Piedāvājuma klāstā ir ziepes, rožūdeņi, kosmētikas noņēmēji, dažādi serumi sejai, fantastiski smaržojošas citronzāles ziepes dušai u.c. produkti. Be Loved produktu izveidotāja Kinga īpaši pievērš uzmanību sastāvdaļām no kā izgatavo savus produktus, izmantojot tikai organiskus materiālus. Viņas dabiskā filozofija jau izpaužas pašā zīmola nosaukumā būt (BEing) un mīlēt (LOVEing). Vispirms jau sevi pašu, rūpējoties par savu veselību un ādas stāvokli kopumā.

   

   

 • Jaunumi image
 •  

   OHLI produkti

   

  Piedāvājam iegādāties brenda OHLI produktus - sieviešu topus, sieviešu un vīriešu džemperīšus, ķermeņa un sejas eļļas, kā arī garšīgas tējas. Īpaši šis brends pievērš uzmanību sastāvdaļām un materiāliem no kā izgatavo savus produktus. OHLI izstrādātie apģērbi ir ražoti no dabīgiem materiāliem, to izveides procesā netiek lietoti ķīmiski preparāti, tie ir krāsoti ar dažādām ājurvēdas nozarē izmantotām zālītēm, kā arī produkts dabiski sadalās un neatstāj kaitīgu ietekmi uz vidi. Tāpat arī eļļas sejai un ķermenim gatavotas izmantojot dabiskas sastāvdaļas - pamatā dažādas eļļas, piemēram, sezama un mandeļu, kā arī  ēteriskās eļļas - lavandas, citrusaugļu, rozmarīna u.c. 

   

  Ienāc pie mums ciemos un izvēlies dāvanu sev vai kādam tuvam cilvēkam!

Adrese: Rīga, Baznīcas iela 13, tālrunis: +371 2049 3555, e-pasts: info@recure.lv

Atdaloša līnija

P 09:00-21:00 / O 09:00-21:00

T 09:00-21:00 / C 09:00-21:00

P 09:00-21:00

S un Sv – pēc pieraksta

SAZINIES AR MUMS

Uz augšu

Meklē mūs

 Trip Advisor logo 1188 Booking